Скачать фильмы и сериалы бесплатно
Интересное в сетиИнтересное в сети
Статистика сайтаСтатистика сайта

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Главная » Фильмы » Русский фильм

7 главных желаний (2013)


7 главных желаний (2013)

Глядацької уваги представляється російська комедія режисера і сценариста Вадима Соколовського, відомого по своїй роботі Мама виходить заміж, що носить назву 7 головних бажань (2013). Головною героїнею цього фільму є Маша, роль якої виконала Юлія Козирєва, - проста дівчина і рядова офісна працівниця. Життя її одноманітна, події в ній розвиваються розмірено і стабільно, і дівчина поки ще сама не знає, чого хоче від цього життя. Так відбувається до тих пір, поки не трапляється те, чого вона ну ніяк не могла очікувати. Напередодні Нового року, Маша раптом втрачає все.

У цей переломний момент настає час, коли варто переглянути всі свої засади, пріоритети і принципи. І все, що сталося з головною героїнею фільму 7 з головних бажань здається, ще більш неприємним, тому що трапилося в святковий час, коли все навколо готують подарунки і кружляють у передсвятковій метушні. І Маша, яка не мала раніше мрій і бажань, відразу розуміє, що тепер їх просто через верх. Порятунок приходить в особі її старого шкільного друга, роль якого виконав Ігор Петренко, який дарує дівчині незвичайний подарунок. Він вже давно прискорено зітхає в бік Маші, але не зізнається в цьому. Фільм 7 головних бажань розповідає про дівчині Маші, якою її шанувальник зробив незвичайний подарунок.

Добрий, інтелігентний, сором'язливий хлопець працює лікарем і вже давно мріє про той день, коли його улюблена зверне на нього увагу. Тепер ось тепер у нього з'явився відмінний шанс, завдяки чарівному подарунку, за допомогою якого можна здійснити сім своїх найзаповітніших бажань Головна героїня мелодраматичної комедії 7 головних бажань (2013) радіє, тому що все її життя буде просто чудово. Вона миттєво висловлює свої вимоги одне за іншим. Але постійте, можна так розкидатися власними бажаннями, говорячи які ще до кінця не розумієш головні вони в твоєму житті? Може бути, варто бути акуратніше, тому що невідомо, які наслідки випливають за ними.


Как скачать бесплатно 7 главных желаний (2013) без регистрации и смс.
Все материалы опубликованные на сайте размещены на сторонних (файлообменных) ресурсах интернета. Для того, чтобы скачать бесплатно Earth 7 главных желаний (2013) без регистрации и смс с файлообменных ресурсов depositfiles.com, rapidshare.ru, letitbit.net необходимо перейти по ссылке на страницу скачивания, далее выбрать бесплатный способ скачивание, ввести капчу, подождать 60 секунд пока не появится ссылка на бесплатное скачивание. При бесплатном скачивание 7 главных желаний (2013) Ваша скорость будет ограничена. Чтобы не ограничивать себя в скорости, используйте платные файлообменные ресурсы, на которых можно скачать 7 главных желаний (2013) по прямым ссылкам на высокой скорости, такие как vip-file, sms4file, так же и на бесплатных файлообменных ресурсах присутствует платный вариант скачивание, Выбирете удобный для себя способ оплатить и скачивайте файлы в несколько потоков на максимальной скорости.

Похожие новости:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Личная панельЛичная панель
E-mail:
Пароль:
РекомендуемРекомендуем
Интересное в сетиИнтересное в сети
скоро...