Скачать фильмы и сериалы бесплатно
Интересное в сетиИнтересное в сети
Статистика сайтаСтатистика сайта

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Фильмы » Ужасы

Смерть в сети (2013)


Смерть в сети (2013)

Різноманітність і чисельність сайтів розбурхує мозок кожного юзера, та так, що прямо очі розбігаються, в буквальному сенсі цього слова. Людство вже не мислить свого існування без інтернету, і віддає йому все більше і більше свого часу. Але в один не самий вдалий момент це пристрасть може завдати шкоди, так і сталося з головною героїнею американського психологічного трилера Смерть в мережі (2013). Фільм розповідає про те, що іноді через веб-камеру можна мимоволі стати свідком чогось страшного і протизаконного. Головна героїня фільму всерйоз захопилася психологією, у вивченні якої їй дуже допомагав інтернет.

Треба сказати, що вивчення предмета таким способом дуже зручно, тому що не потрібно йти кудись і збирати групу, а потім всіма силами намагатися випитати цікаву інформацію. І не всі щиро скажуть, що вони думають, тому що деякі теми вельми делікатні і люди не поспішають розкривати свої секрети кому б то не було. І вже напевно ніхто не поспішить визнаватися у своїй пристрасті до насильства. А адже це і є завдання головної героїні Смерть в мережі (2013) - з'ясувати, чому деяким людям подобається дивитися на жорстокість і заподіяння болю. Можна це зупинити, і взагалі, чи є яка-небудь причина любові до страждань інших?

І ось блукаючи по інету, вона наштовхується на один неприємний сайт, на якому глядачі дивляться на насильство з цікавістю і думають, що це постановка. У той час як такі дії бавлять публіку, головна героїня Смерть в мережі з'ясовує жахливе - це не гра, а реальне вбивство, яке відбувається в реальному часі. І саме їй доведеться пройти через усі випробування, щоб докопатися до шокуючої правди. Це перша кіноробота американського режисера Захарі Донахью, знята за його ж сценарієм. Психологічний трилер, що леденить душі, що змушує по-іншому поглянути на віртуальний світ і згадати про те, що за бездушними картинками ховаються живі люди.


Как скачать бесплатно Смерть в сети (2013) без регистрации и смс.
Все материалы опубликованные на сайте размещены на сторонних (файлообменных) ресурсах интернета. Для того, чтобы скачать бесплатно Earth Смерть в сети (2013) без регистрации и смс с файлообменных ресурсов depositfiles.com, rapidshare.ru, letitbit.net необходимо перейти по ссылке на страницу скачивания, далее выбрать бесплатный способ скачивание, ввести капчу, подождать 60 секунд пока не появится ссылка на бесплатное скачивание. При бесплатном скачивание Смерть в сети (2013) Ваша скорость будет ограничена. Чтобы не ограничивать себя в скорости, используйте платные файлообменные ресурсы, на которых можно скачать Смерть в сети (2013) по прямым ссылкам на высокой скорости, такие как vip-file, sms4file, так же и на бесплатных файлообменных ресурсах присутствует платный вариант скачивание, Выбирете удобный для себя способ оплатить и скачивайте файлы в несколько потоков на максимальной скорости.

Похожие новости:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Личная панельЛичная панель
E-mail:
Пароль:
РекомендуемРекомендуем
Интересное в сетиИнтересное в сети
скоро...